Rezultate live Second Divisjon Avd. 1, scoruri live Second Divisjon Avd. 1 din campionat Norvegia: Second Divisjon Avd. 1 2017
-
Campionat2017Norvegia: Second Divisjon Avd. 1
21.10 14:00TerminatAlta0 - 1Skeid
21.10 14:00TerminatAsker4 - 1Kjelsås
21.10 14:00TerminatBaerum2 - 2Follo
21.10 14:00TerminatBrumunddal0 - 3Grorud
21.10 14:00TerminatKFUM2 - 0Finnsnes
21.10 14:00TerminatNIL Trysil2 - 3Raufoss
21.10 14:00TerminatVaalerenga II0 - 3Hamarkameratene
14.10 14:00TerminatFinnsnes2 - 2Brumunddal
14.10 14:00TerminatFollo3 - 2KFUM
14.10 14:00TerminatGrorud3 - 2Asker
14.10 14:00TerminatHamarkameratene4 - 2NIL Trysil
14.10 14:00TerminatKjelsås1 - 0Vaalerenga II
14.10 14:00TerminatRaufoss0 - 0Alta
14.10 14:00TerminatSkeid5 - 3Baerum
08.10 16:30TerminatAsker2 - 2Finnsnes
08.10 15:00TerminatAlta0 - 1Hamarkameratene
07.10 17:00TerminatBaerum2 - 1Raufoss
07.10 17:00TerminatBrumunddal1 - 0KFUM
07.10 17:00TerminatFollo5 - 2Skeid
07.10 17:00TerminatNIL Trysil4 - 2Kjelsås
07.10 17:00TerminatVaalerenga II2 - 0Grorud
02.10 17:00TerminatFinnsnes2 - 0Vaalerenga II
01.10 17:00TerminatRaufoss8 - 0Follo
30.09 17:00TerminatBrumunddal1 - 2Asker
30.09 17:00TerminatGrorud0 - 1NIL Trysil
30.09 17:00TerminatHamarkameratene2 - 0Baerum
30.09 17:00TerminatKjelsås3 - 1Alta
30.09 16:00TerminatKFUM1 - 2Skeid
25.09 19:00TerminatVaalerenga II3 - 1Brumunddal
24.09 17:00TerminatNIL Trysil0 - 1Finnsnes
24.09 16:00TerminatAlta2 - 2Grorud
24.09 16:00TerminatSkeid1 - 1Raufoss
23.09 17:00TerminatAsker2 - 3KFUM
23.09 17:00TerminatBaerum1 - 0Kjelsås
23.09 17:00TerminatFollo0 - 2Hamarkameratene
18.09 19:00TerminatAsker2 - 0Vaalerenga II
16.09 17:00TerminatBrumunddal1 - 2NIL Trysil
16.09 17:00TerminatGrorud0 - 3Baerum
16.09 17:00TerminatHamarkameratene2 - 1Skeid
16.09 17:00TerminatKFUM0 - 1Raufoss
16.09 17:00TerminatKjelsås3 - 1Follo
16.09 15:00TerminatFinnsnes0 - 3Alta
11.09 20:00TerminatVaalerenga II0 - 4KFUM
10.09 17:00TerminatNIL Trysil2 - 3Asker
10.09 17:00TerminatRaufoss2 - 0Hamarkameratene
10.09 16:30TerminatBaerum2 - 3Finnsnes
09.09 19:00TerminatAlta4 - 0Brumunddal
09.09 17:00TerminatFollo1 - 6Grorud
09.09 17:00TerminatSkeid3 - 1Kjelsås
04.09 20:00TerminatVaalerenga II0 - 0NIL Trysil
03.09 16:00TerminatFinnsnes2 - 1Follo
02.09 17:00TerminatAsker4 - 0Alta
02.09 17:00TerminatBrumunddal2 - 1Baerum
02.09 17:00TerminatGrorud0 - 1Skeid
02.09 17:00TerminatKFUM1 - 3Hamarkameratene
02.09 15:00TerminatKjelsås2 - 1Raufoss
28.08 19:00TerminatAlta3 - 0Vaalerenga II
27.08 16:30TerminatSkeid4 - 0Finnsnes
26.08 17:00TerminatBaerum2 - 3Asker
26.08 17:00TerminatFollo1 - 0Brumunddal
26.08 17:00TerminatHamarkameratene2 - 1Kjelsås
26.08 17:00TerminatNIL Trysil3 - 4KFUM
26.08 17:00TerminatRaufoss1 - 0Grorud
21.08 20:00TerminatVaalerenga II4 - 1Baerum
20.08 16:00TerminatFinnsnes0 - 3Raufoss
20.08 15:00TerminatNIL Trysil1 - 0Alta
19.08 17:00TerminatAsker2 - 1Follo
19.08 17:00TerminatBrumunddal0 - 0Skeid
19.08 17:00TerminatGrorud0 - 7Hamarkameratene
19.08 17:00TerminatKFUM2 - 0Kjelsås
15.08 19:30TerminatFollo1 - 2Vaalerenga II
13.08 17:00TerminatRaufoss6 - 2Brumunddal
13.08 16:30TerminatHamarkameratene3 - 0Finnsnes
13.08 14:00TerminatSkeid0 - 1Asker
12.08 17:00TerminatAlta3 - 0KFUM
12.08 17:00TerminatBaerum2 - 2NIL Trysil
12.08 17:00TerminatKjelsås2 - 2Grorud
08.08 20:00TerminatVaalerenga II1 - 1Skeid
05.08 19:00TerminatAlta1 - 1Baerum
05.08 17:00TerminatAsker3 - 0Raufoss
05.08 17:00TerminatBrumunddal0 - 2Hamarkameratene
05.08 17:00TerminatKFUM2 - 2Grorud
05.08 17:00TerminatNIL Trysil2 - 1Follo
05.08 16:00TerminatFinnsnes1 - 1Kjelsås
30.07 19:00TerminatBaerum1 - 0KFUM
30.07 19:00TerminatGrorud2 - 1Finnsnes
30.07 19:00TerminatHamarkameratene2 - 1Asker
30.07 19:00TerminatSkeid4 - 2NIL Trysil
29.07 17:00TerminatFollo0 - 2Alta
29.07 17:00TerminatKjelsås2 - 1Brumunddal
29.07 17:00TerminatRaufoss6 - 3Vaalerenga II
23.07 19:00TerminatRaufoss2 - 0NIL Trysil
22.07 17:00TerminatFinnsnes1 - 3KFUM
22.07 17:00TerminatFollo2 - 2Baerum
22.07 17:00TerminatGrorud0 - 2Brumunddal
22.07 17:00TerminatHamarkameratene2 - 0Vaalerenga II
22.07 17:00TerminatKjelsås1 - 1Asker
22.07 17:00TerminatSkeid0 - 2Alta
01.07 17:00TerminatAlta2 - 1Raufoss
01.07 17:00TerminatAsker5 - 1Grorud
01.07 17:00TerminatBaerum0 - 1Skeid
01.07 17:00TerminatKFUM0 - 0Follo
01.07 17:00TerminatNIL Trysil1 - 0Hamarkameratene
30.06 18:00TerminatBrumunddal2 - 1Finnsnes
29.06 20:00TerminatVaalerenga II2 - 2Kjelsås
18.06 16:00TerminatSkeid1 - 2KFUM
17.06 17:00TerminatAlta1 - 0Kjelsås
17.06 17:00TerminatAsker1 - 0Brumunddal
17.06 17:00TerminatBaerum3 - 3Hamarkameratene
17.06 17:00TerminatFollo0 - 5Raufoss
17.06 17:00TerminatNIL Trysil3 - 4Grorud
14.06 20:00TerminatVaalerenga II0 - 1Asker
11.06 19:00TerminatKFUM3 - 3Asker
11.06 17:00TerminatFinnsnes1 - 2NIL Trysil
11.06 17:00TerminatRaufoss2 - 1Skeid
10.06 19:00TerminatGrorud2 - 2Alta
10.06 17:00TerminatBrumunddal2 - 1Vaalerenga II
10.06 17:00TerminatHamarkameratene3 - 0Follo
10.06 17:00TerminatKjelsås2 - 1Baerum
05.06 17:00TerminatRaufoss0 - 2KFUM
05.06 16:00TerminatSkeid4 - 0Hamarkameratene
04.06 17:00TerminatAlta1 - 0Finnsnes
03.06 17:00TerminatBaerum4 - 0Grorud
03.06 17:00TerminatFollo0 - 1Kjelsås
03.06 17:00TerminatNIL Trysil0 - 0Brumunddal
29.05 20:00TerminatKFUM4 - 0Vaalerenga II
28.05 17:00TerminatAsker2 - 2NIL Trysil
28.05 17:00TerminatFinnsnes2 - 3Baerum
28.05 16:00TerminatHamarkameratene2 - 0Raufoss
28.05 16:00TerminatKjelsås1 - 1Skeid
28.05 15:00TerminatBrumunddal0 - 0Alta
27.05 17:00TerminatGrorud3 - 0Follo
22.05 19:00TerminatNIL Trysil2 - 3Vaalerenga II
21.05 16:30TerminatFollo2 - 1Finnsnes
20.05 17:00TerminatAlta2 - 2Asker
20.05 17:00TerminatBaerum4 - 1Brumunddal
20.05 17:00TerminatHamarkameratene1 - 0KFUM
20.05 17:00TerminatRaufoss2 - 2Kjelsås
20.05 17:00TerminatSkeid0 - 1Grorud
14.05 19:00TerminatAsker2 - 2Baerum
14.05 19:00TerminatBrumunddal1 - 3Follo
14.05 19:00TerminatGrorud0 - 2Raufoss
14.05 19:00TerminatKFUM1 - 2NIL Trysil
14.05 19:00TerminatKjelsås0 - 0Hamarkameratene
14.05 16:00TerminatFinnsnes0 - 0Skeid
13.05 19:00TerminatVaalerenga II0 - 3Alta
08.05 20:00TerminatBaerum1 - 2Vaalerenga II
07.05 17:00TerminatRaufoss1 - 3Finnsnes
07.05 16:00TerminatAlta2 - 1NIL Trysil
07.05 15:00TerminatSkeid2 - 0Brumunddal
06.05 17:00TerminatFollo0 - 0Asker
06.05 17:00TerminatHamarkameratene3 - 0Grorud
06.05 17:00TerminatKjelsås1 - 0KFUM
01.05 17:00TerminatVaalerenga II3 - 2Follo
30.04 17:00TerminatAsker0 - 3Skeid
30.04 16:00TerminatNIL Trysil1 - 2Baerum
29.04 17:00TerminatBrumunddal0 - 3Raufoss
29.04 17:00TerminatGrorud4 - 1Kjelsås
29.04 17:00TerminatKFUM2 - 4Alta
29.04 16:00TerminatFinnsnes0 - 1Hamarkameratene
24.04 19:30TerminatSkeid2 - 0Vaalerenga II
23.04 19:00TerminatHamarkameratene1 - 0Brumunddal
23.04 17:00TerminatRaufoss0 - 0Asker
22.04 17:00TerminatBaerum1 - 1Alta
22.04 17:00TerminatFollo0 - 1NIL Trysil
22.04 17:00TerminatGrorud3 - 2KFUM
22.04 17:00TerminatKjelsås1 - 2Finnsnes
18.04 20:00TerminatVaalerenga II0 - 1Raufoss
17.04 19:00TerminatAlta2 - 0Follo
17.04 19:00TerminatAsker1 - 5Hamarkameratene
17.04 19:00TerminatKFUM1 - 1Baerum
17.04 16:00TerminatBrumunddal1 - 0Kjelsås
17.04 16:00TerminatNIL Trysil0 - 1Skeid
17.04 15:00TerminatFinnsnes0 - 1Grorud